Teisinė pagalba profsąjungoms

MB Kodeksas teikia įvairaus teisinio pobūdžio konsultacijas profesinėms sąjungoms.

Profesinė sąjunga – darbuotojų interesus ginanti ir santykiuose su darbdaviu darbuotojams atstovaujanti organizacija. Jei profesinė sąjunga įmonėje veikia gerai, visi jos nariai gali jaustis saugūs, nes jų teisės bus ginamos.

Vienas svarbiausių dokumentų įmonėje – kolektyvinė sutartis, kurioje susitariama dėl geresnių, nei numatyta LR darbo kodekse darbo sąlygų.  Šios sutarties sąlygos gali būti pačios įvairiausios – nuo kasmetinio darbo užmokesčio didinimo iki papildomų kasmetinių atostogų už darbo stažą, išmokų išeinant iš darbo, sveikatinimosi programų, papildomo pensijų kaupimo ir t.t. Tam, kad parengti gerą kolektyvinę sutartį reikia turėti nemažai žinių. Sutartis pasirašoma tik vieną kartą, todėl svarbu į kolektyvinės sutarties rengimą žiūrėti atsakingai, nes antro šanso galite ir nebeturėti. MB Kodeksas pasiruošęs padėti Jums ne tik rengiant kolektyvinę sutartį, bet ir dalyvaujant derybose su darbdaviu dėl kolektyvinės sutarties sąlygų.

Jei Jūsų įmonėje nėra profesinės sąjungos – rekomenduojame nedelsiant ją įsteigti. Tokiu būdų apsaugosite save ir išvengsite daugelio problemų su darbdaviu.

MB Kodeksas siūlo visokeriopą pagalbą steigiant, „gaivinant“, reorganizuojant profesinę sąjungą, rengiant kolektyvinę sutartį ir dalyvaujant derybose dėl jos.

Todėl jei dvejojate – kreipkitės ir mes su Jumis susisieksime! Forma

 

DARBUOTOJAMS
Nr. Paslauga Apie paslaugą Kaina su PVM
1. Profesinės sąjungos steigimas 200 eur
2. Profesinės sąjungos administravimas Jei profesinėje sąjungoje yra daugiau nei 100 narių, kaina keičiasi. 50 Eur/mėn.
3. Kolektyvinės sutarties parengimas 200 Eur
4. Konsultacija 50 Eur/val.