Apie įmonę

MB „Kodeksas“ – tai unikali ir vis labiau populiarėjanti galimybė verslininkui turėti savo teisininką konkrečiai tiems klausimams, kurie jam aktualūs.

Jei dvejojate ar steigti teisininko etatą savo įmonėje ir samdyti teisininką, pasirašant su juo darbo sutartį ir mokant didelį mėnesinį darbo užmokestį – pabandykite alternatyvų sprendimą – MB Kodeksas siūlomą paketą verslui! Galite pasirinkti pagal Jūsų įmonės poreikį: mažą, standartinį ar didijį paketą. Bet kokiu pasirinkimo atveju tai Jums kainuos ženkliai pigiau, o paslaugas gausite pagal savo poreikį. MB Kodekso siūlomas paketas verslui – Jūsų sutaupyti pinigai.

MB kodeksas specializuojasi darbo teisės srityje, taip pat savo klientus konsultuojame ir kitais teisiniais klausimais.

Patikėkite savo problemas mums – o mes pasirūpinsime jų sprendimu.

Darbo teisė yra unikali teisės sistemos dalis, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka darbdavys ir darbuotojas.

Darbuotojas teisės doktrinoje ir nusistovėjusioje teismų praktikoje yra laikomas silpnąja darbo santykių šalimi. Ši praktika nusistovėjo ne be reikalo. Dažnai įstatymų nežinojimas leidžia darbdaviui piktnaudžiauti savo teisėmis ir darbuotoją įspausti į kampą.

Lietuvos Respublikos teritorijoje darbo ginčus nagrinėja Valstybinė darbo ginčų komisija, kuri yra privaloma ikiteisminė institucija sprendžianti ginčą tarp šalių, susijusių darbo santykiais. Tačiau tam, kad ieškinys, pateiktas darbo ginčų komisijai atitiktų visus jam keliamus reikalavimus, o jūsų šansai laimėti ginčą būtų didesni, visada rekomenduojama kreiptis teisinės pagalbos į profesionalus.

MB Kodeksas gali padėti darbuotojui ne tik surašyti ieškinį darbo ginčų komisijai, padėti parengti atsiliepimą į ieškinį, bet ir pakonsultuoti darbo teisės klausimais iki kylant ginčui.

Kitas vis labiau populiarėjantis darbo santykių dalyvis Lietuvoje – profesinės sąjungos. Po 2017 m. liepos 1 d., įsigaliojus naujam darbo kodeksui Lietuvoje, profesinės sąjungos veikla buvo dar labiau sureikšminta.

Sekant užsienio šalių praktika, tokių kaip Švedija, Norvegija, Danija, Prancūzija, Vokietija ir kitos – akivaizdžiai matyti, kad profesinės sąjungos ateityje taps neatsiejama dalyve darbo santykiuose. Šis faktas neturėtų gąsdinti darbdavių, profesinė sąjunga, kuri tikslingai vykdo savo veiklą yra naudinga ne tik darbuotojams, bet ir darbdaviui.

Jeigu Jūsų įmonėje yra įsteigta profesinė sąjunga, tačiau ji „miega“ – kreipkitės į MB Kodeksas, mes patarsime kaip išnaudoti visas galimybes ir teises, kurias turi profesinė sąjunga.

O jei jūsų įmonėje nėra profesinės sąjungos – kreipkitės skubiai, mes padėsime ją įsteigti ir sutvarkysime visus privalomus dokumentus, tam, kad profesinė sąjunga Jūsų darbovietėje galėtų sėkmingai funkcionuoti.